• ua
  • ua
  • МЕНЮ:

    Архітектурні клуби

    АрхКлуб УЦСБ - профільний захід, комунікаційна платформа, яка об'єднує архітекторів, проєктувальників і замовників будівництва.

    Основні цілі архітектурних клубів:

    • презентація кращих кейсів і практик

    • інновації в архітектурі та проєктуванні

    • обмін досвідом

    • презентація об'єктів нерухомості із застосуванням сталевих конструкцій

    • неворкінг учасників ринку

    Захід спрямований на ознайомлення з досвідом передових українських фахівців, яким вдалося в своїй практиці досягти видатних результатів як в Україні, так і за кордоном.

    На конкретних кейсах по комерційній, житловій та промисловій нерухомості учасники ринку сталевого будівництва та експерти галузі показують можливості металу в будівництві, реконструкції будівель, зведенні надбудов і мансард, реновації фасадів.

    Серія заходів для архітекторів проходить в Києві і в регіонах і присвячена різним темам, спрямованим на створення архітектурно виразних об'єктів нерухомості, застосуванню нових технологій в проєктуванні, а також ефективній взаємодії архітектора і проєктувальника.

    BIM IN UKRAINE. АРХКЛУБ

    Бути чи в Україні управління будівельними проектами з застосуванням BIM? Концепції та принципи впровадження BIM технологій в Україні, зміни в нормативно-правовому полі необхідні для розвитку Building Information Modeling, історія переродження швейної фабрики за допомогою BIM і презентація посібника Європейської федерації інженерів-консультантів (EFCA) ці та інші теми презентацій від спікерів на Архклубе УЦСБ

    ДЕТАЛЬНІШЕ

    BIM В ПРОЕКТУВАННІ. РЕАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДОСВІД. АРХКЛУБ

    На реальних українських та зарубіжних кейсах спікери представлять можливості ефективного використання BIM-технологій проектування в комерційній, житлової та промислової нерухомості, а також взаємодія всіх учасників процесу.

    Українські компанії все частіше використовують BIM-технології в проектуванні, що дозволяє здійснити збір та комплексну обробку архітектурно-конструкторської, технологічної, економічної та іншої інформації про будівлю. При інформаційному моделюванні, як підході до управління життєвим циклом будівлі, будівельний об'єкт розглядається і проектується як єдине ціле і зміна будь-якого параметра призводить до автоматичної модифікації інших складових об'єкта (наприклад, зміна креслень, візуалізації, специфікації, календарного графіка та ін.)

    ДЕТАЛЬНІШЕ

    ЕВОЛЮЦІЯ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА: ЗАСТОСУВАННЯ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ. АРХКЛУБ

    Секрети доступного житла. Послання покупців архітекторам
    Технологія зниження собівартості житлових будинків. Стінові панелі ЛСТК: особливості та економічна ефективність застосування

    ДЕТАЛЬНІШЕ

    РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБ'ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ: ПЛЮСИ І МІНУСИ. АРХКЛУБ

    Тема реконструкції охоплює кейси з комерційної, житлової та промислової нерухомості, можливості металу в реконструкції фасадів будівель, надбудов і мансард, використання в реконструкції об'єктів нерухомості легких конструкцій; експерти ринку сталевого будівництва зможуть розповісти про найпоширеніші помилки при реконструкції будівель, а також показати успішні українські та зарубіжні кейси

    ДЕТАЛЬНІШЕ

    Успіх в архітектурній сфері

    В рамках роботи Архітектурного Клубу УЦСБ відбулася перша зустріч архітекторів, присвячена обговоренню теми успіху в архітектурній сфері.

    Зустріч спрямована на ознайомлення з досвідом передових українських фахівців, яким вдалося в своїй практиці добитися видатних результатів як в Україні, так і за кордоном.

    З презентаціями в рамках Архклуба УЦСБ виступили провідні фахівці галузі.

    • Артем Білик, Керівник Інженерного центру УЦСБ - Як конструктивна форма будівлі впливає на архітектурну форму і виразність проекту, і чому для архітектора так важливо створювати унікальну архітектуру.
    • Дмитро Васильєв, Головний архітектор компанії ARCHIMATIKA - Формула гарного проекту, важливі складові, принципи і філософія, яка є основою його практики.
    • Роман Амельченко, Головний архітектор AVG - Планування громадських просторів в рамках міста, і якими методами можна досягти успішної реалізації подібних проектів.